Про нас

Курси англійської мови по Британським традиціям English World працюють з 1998 року по програмі навчання дітей з 6-ти років. З 2002 курси починають працювати з дітьми від 4-х років, наповнюючи їх знаннями та навичками спілкування, занурюючи дітей у чарівний світ англійської мови.

Протягом 10 років курси розвивалися, накопичуючи матеріальну базу, а також британську методичну навчальну літературу, яка дає можливість дітям оволодіти знаннями англійської з позиції носія мови. Всесвітньо відома література, технічні засоби навчання, аудіо та відео матеріали дають можливість дітям оволодіти мовою на досить високому рівні, включаючи всі чотири види діяльності, такі як читання, письмо, аудіювання, розмовна мова.

З 2012 року курси English World починають співпрацювати з коледжами Англії і в цьому ж році здійснює разом з учнями відвідування столиці Великобританії – Лондон. Під час поїздки відбувалося навчання і вдосконалення англійської мови безпосередньо з носіями. З тих пір поїздки в Лондон для навчання і тестування стають регулярними.

Влітку 2012 року курси English World отримують сертифікат про співпрацю з всесвітньо відомим коледжем в столиці Великобританії – UIC і тим самим ставати представником інтернаціонального коледжу, що знаходиться в Лондоні, що дає можливість працювати за програмою 4 сезони, отримуючи сертифікати про рівень знань з англійської мови. Навчаючись в Лондоні, діти мають можливість відвідати визначні пам’ятки колоритною столиці Британії, насолоджуючись її пишністю, занурюються в історію і культуру Об’єднаного Королівства.

Certificate Podyka

Top